Producenci
Czas i koszty dostawy

Dostawa własna za 0 zł.

Zapewniamy dostawę zamawianych towarów za pośrednictwem własnego transportu na terenie Krakowa jak i najbliższych okolic zgodnie z poniżej zamieszczoną tabelą.

UWAGA! Usługa nie obejmuje wnoszenia produktów wielkogabarytowych lub masowych takich jak kabiny natryskowe , wanny stalowe czy żeliwne, wanny z hydromasażem oraz płytek ceramicznych itp. . Wniesienie tych produktów musi zostać zgłoszone odpowiednio wcześniej z podaniem wszystkich parametrów (czy jest bezpośredni podjazd na posesję lub pod klatkę , które piętro , czy jest winda itp.). Znając te parametry jesteśmy w stanie przygotować indywidualną wycenę.

Dostawa własna wg. ustalenia.

Informujemy, iż jest możliwość własnego transportu w każde miejsce w Polsce. Po szczegóły prosimy dzwonić lub też napisać.

Czas dostawy

Czas dostawy towaru jest zależny od wybranego sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nas do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia.

Dostawa towarów do odbiorcy najczęściej jest realizowana następnego dnia roboczego po ich nadaniu.

Dostawa kurierem

Zapewniamy dostawę zamawianych towarów za pośrednictwem firm kurierskich z którymi pracujemy już od wielu lat.

Bezpieczna dostawa

Szczególną uwagę przywiązujemy do odpowiedniego pakowania przesyłek nadawanych kurierem. W ciągu wielu lat pracy nauczyliśmy, jak pakować towary aby dotarły do odbiorcy w idealnym stanie. Wszystkie delikatne produkty wysyłamy wyłącznie na palecie z zastosowaniem dodatkowych zabezpieczeń.

Dodatkowo wszystkie wychodzące od nas przesyłki są ubezpieczone na 100% wartości znajdujących się w nich towarów.

Ograniczenia dostawy

W przypadku towarów wielkogabarytowych (np. wanny, kabiny i inne) koszt dostawy ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Odbiór osobisty

Oferujemy możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 40. Warunkiem jest przesłane przez aquarius24h.pl potwierdzenia że zamówienie jest gotowe do odbioru.

 

 TABELA KOSZTÓW

TRANSPORT SKLEPU - BEZ WNOSZENIA
Obszar dostawy Wartość zamówienia Cena dostawy

Strefa I

1 , 2 , 3 , 4

od 3'000,-zł GRATIS !
do 3'000,-zł 49 zł

Strefa II

5 , 6 , 7 , 8 , 9

od 6'000,-zł GRATIS !
do 6'000,-zł 79 zł
POLSKA wycena indywidualna

strefa I

  1 Stare Miasto , 2 Śródmieście południowo-zachodnie , 3 Śródmieście południowo-wschodnie , 4 Śródmieście północno-wschodnie

 

 strefa II

5 Prądnik Biały - Zwierzyniec , 6 Łagiewniki - Tyniec , 7 Podgórze Duchackie - Rybitwy , 8 Prądnik Czerwony - Nowa Huta , 9 Przylasek


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl